فیلتر الیافی

فیلتر الیافی

این فیلتر ها به طور معمول برای هود های زیر کابینتی کاربرد زیادی دارند و خیلی برای هود صنعتی مناسب نیستند. برای تعویض کردن این نوع فیلترها در گام اول نیاز است هر دو عدد قفل توری ‌های مشبک را به سمت داخل بکشید تا باز شوند. سپس توری ها را به طرف پایین کشیده و دو لولای پایین آن را آزاد نمایید تا از بدنه ی آن جدا شوند. میله نگهدارنده هود را از جا در آورید و فیلتر کهنه را خارج و فیلتر جدید را جایگزین آن بکنید. بعد از این که این مرحله ها را گذراندید توری مشبک را جا بیندازید و تعویض فیلتر الیافی شما به پایان رسیده است.

چگونه کیفیت فیلتر الیافی را تشخیص دهیم ؟

برای خرید فیلتر الیافی باید نوع و جنس فیلتر را شناسایی کنید تا خرید خوبی داشته باشید المان های فیلتر خوب چهار مورد می باشند که به شرح زیر است و هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی های خاص خود می باشند.
1- وزن فیلتر الیافی
از آن جایی که این فیلتر را معمولا با گرم های متفاوت تولید می کنند. هر چقدر وزن گرمی فیلتر pp بیشتر باشد به همان اندازه از کیفیت بیشتری برخوردار است .
2- استحکام فیلتر الیافی
زمانی که بدنه فیلتر pp را فشار می دهید نه باید خیلی سخت و نه خیلی شل باشد.
3- تراکم فیلتر الیافی
فیلتر pp باید تراکم الیافش با کاهش بسیار کم از مرکز به سمت بیرون کارتریج باشد.
4- جنس الیاف
همواره برای درست کار کردن فیلتر بهترین جنس الیاف را انتخاب کنید.

بهترین انتخاب

برای خرید هود صنعتی فیلترهای با کیفیت و خوب بهتر است از مجموعه های قدیمی و خوب خرید کنید تا با ضرر مواجه نشوید سرین هود یکی از مجموعه های بسیار خوب و مشهور است. برای بررسی قیمت هود صنعتی با ما تماس بگیرید.
آدرس:انتهای غربی خ مالک اشتر خ بیست متری نظامی (کریمی) پلاک 77
شماره تماس: 09124230020